O nas

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do Szkolnego Schroniska Młodzieżowego „Druh” w Jeleniej Górze, obiekt znajduje się 2 kilometry od centrum Jeleniej Góry, serca malowniczych Karkonoszy. Do Państwa dyspozycji jest 27 miejsc noclegowych w pokojach w wariantach osobowych: 2,3,4,5,10.12. W każdym pokoju znajduje się: łóżko,szafa, krzesła i stolik, toalety (oddzielnie męska i damska) z prysznicami i pralką są na korytarzu, mogą Państwo także skorzystać z przestronnej kuchni i jadalni. Budynek schroniska jest ogrodzony, na zewnątrz mamy duży ogród z miejscem na ognisko oraz mały parking.

W pobliżu

Lidl – 2 minuty pieszo
przystanek autobusowy – 5 minut pieszo
apteka – 5 minut pieszo
targowisko Zabobrze – 5 minut pieszo
dworzec PKP Jelenia Góra – 1,5km
centrum Jeleniej Góry – 2km

Galeria Sudecka – 2 km

Atrakcje okolicy
– obok schroniska rozpoczyna się malownicza ścieżka pieszo-rowerowa
Kino Helios w Galerii Sudeckiej
teatr im. C. K. Norwida w Jeleniej Górze
Muzeum Karkonoskie
Time Gates – Bramy Czasu
– zabytki i centrum Jeleniej Góry

Położenie naszego schroniska to idealne miejsce wypadowe, mogą Państwo zaplanować wycieczki piesze i rowerowe, wyjazdy na narty do Szklarskiej Poręby i Karpacza oraz wycieczki w Rudawy Janowickie, czy też Góry Kaczawskie.

W Szkolnym Schronisku Młodzieżowym „Druh” zachowujemy wszelkie środki bezpieczeństwa, pomieszczenia są regularnie sprzątane, na miejscu dostępne są środki do dezynfekcji, 50% miejsc noclegowych jest dostępnych dla naszych gości.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty.